KONST / Litografier / Grafiskt blad 15384169
nr 1538 4169
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, "Windows". Signerad, numrerad 33/40. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 43x30 cm
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:00:00